Aktualności

16.06.2020

Z wielką radością informujemy, iż projekt pn.: „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia" realizowany w latach 2016-2017, ma szansę na finał w prestiżowym konkursie REGIOSTARS 2020. To ogromne wyróżnienie już na tym etapie ❤

Cieszymy się, że nasze wspólne działania rewitalizacyjne, na terenie 18 gmin naszego województwa, w partnerstwie z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., Aktywa Plus Emilia Kowalska, 4C - Centrum Ekonomii Społecznej zostały zauważone i docenione na arenie międzynarodowej, przez jury z Komisji Europejskiej.

To ogromny sukces nas wszystkich biorących udział w projekcie: Włodarzy gmin, samorządów, partnerów, mieszkańców. Efekt pracy u podstaw zaangażowanych społeczności lokalnych. Efektem tych działań jest metamorfoza świadomości i podejścia mieszkańców obszarów zdegradowanych, w najmniej korzystnej sytuacji ekonomicznej, społecznej i gospodarczej w porównaniu do całego regionu. Efektem procesu włączenia ludności jest również kontynuacja projektu na terenie już 71 gmin w naszym województwie, w rozszerzonym partnerstwie o: Lidera Pojezierza i Fundację Pod Aniołem.

Nie spoczywamy w naszych działaniach, walczymy dalej o przyszłość naszej wspólnej rewitalizacji społecznej!

Wspólnie zawalczmy również o finał REGIOSTARS 2020 i oddajmy głos! Niech wieść o działaniach mieszkańców naszych małych ojczyzn idzie w świat!

Wystarczy codziennie oddać głos (kliknąć serduszko) przy projekcie Social Revitalization (4 kategoria) - Urban development. Citizens engagement for cohesive European cities!

https://regiostarsawards.eu/


Szanowni Państwo,

 

Zapraszamy do udziału w projektach realizowanych przez Aktywa Plus Emilia Kowalska.

Więcej...

nawigacja strony

dane kontaktowe

Aktywa Plus Emilia Kowalska

ul.Bolesława Smiałego 39/2

70-351 Szczecin

NIP: 851-167-76-76

e-mail: emiliakowalska@aktywaplus.pl